Çudit komenti i Niko Komanit per konkurenten e Style Star: Je si nje çun i pazhvilluar | ABC News

0 Просмотры
Издатель
Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web:

Facebook:

Instagram:

Subscribe kanalin tone ne: youtube:

#abcnews#abcnewsalbania#stylestar
Категория
Комедии на любой вкус
Комментариев нет.