ROBI PLAKET KUR DON VET - Adel Lami dhe Lei Kraja

0 Просмотры
Издатель
Në këtë episod të Robi plaket kur don vet, të ftuar janë Adel Lami dhe Lei Kraja.

Zbuloni planet rreth projekteve të ndryshme të të ftuarve dhe shumë surpriza, këngë, e të qeshura.

Çdo të diel në 23:15​​.

Follow Robi plaket kur don vet
• FB: ​
• YT: ​

© & ℗ Robi plaket kur don vet & Onair Media. All Rights Reserved
Категория
Комедии на любой вкус
Комментариев нет.