Ka diçka që po e mërzit Lei Krajën në Tiranë dhe kjo gjë po shtohet çdo ditë…

1 Просмотры
Издатель
- - -
Ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe një nga femrat më të komentuara në mediat rozë, veçanërisht për bukurinë e saj.

Bëhet fjalë për prezantuesen dhe modelen nga Shqipëria, Lei Kraja, e cila ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në Top Albania Radio.

Në një intervistë për programin “Pardon My French” të moderuar nga Jonida Aliçkolli dhe Kejvin Kalo, Lei zbulon shqetësimin e saj më të madh me të cilin nuk është mësuar ende gjatë qëndrimit në Tiranë.

Ndiqni intervistën e plotë, gjithashtu Lei bëhet edhe pjesë e "Polici mirë, polici keq"...

Lei Kraja
Jonida Aliçkolli
Kejvin Kalo


#TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #PardonMyFrench
Категория
Комедии на любой вкус
Комментариев нет.